Odpovídáte na názor ke článku Jsou Apple respektive Unixové systémy určené pro ČR?.
S podporou češtiny na Mac OS X mnoho problémů od nemám. Ale očividně ji nepodporuje autor tohoto blogu: "Podporou češtiny se myslela čeština v HW iPhone/iPod Touch" "Průzkumy podílu jednotlivých operačních systémů jednoznačně upřednostňují systém Windows." "Dneska sem se chtěl zaměřit na IT politiku společnosti Apple Inc." etc, etc.
Přečteno 18 899×
Přečteno 17 895×
Přečteno 15 474×
Přečteno 15 390×
Přečteno 14 708×