Odpovídáte na názor ke článku Jsou Apple respektive Unixové systémy určené pro ČR?.
Jestli Linux uspěje na západě, tak si můžou výrobci distribucí trochu zatlačit na lokalizaci. Myslím, že je to jen otázka času.
Přečteno 18 899×
Přečteno 17 895×
Přečteno 15 474×
Přečteno 15 390×
Přečteno 14 708×