Odpovídáte na názor ke článku Celestia - za hranicemi sluneční soustavy.
7. 3. 2010 22:08
[4]
> Na sledování vzdálenějších objektů (mlhovin či galaxií) jsou lepší jiné SW.
napr.?
Přečteno 18 897×
Přečteno 17 891×
Přečteno 15 473×
Přečteno 15 386×
Přečteno 14 706×