Odpovídáte na názor ke článku Boj proti pirátství.
7. 5. 2010 5:44
To jsou pěkné bludy. Jdu těm darmožroutům z BSE, či jak se jmenují na Novinky napsat, co si o nich myslím.
Přečteno 18 898×
Přečteno 17 892×
Přečteno 15 473×
Přečteno 15 386×
Přečteno 14 706×