Odpovídáte na názor ke článku Apple iPad - mediální šílenství.
21: takze musim vsade s tabletom nosit dockovaciu stanicu? nie je to trochu blbe? to je ako nosit vsade s autom aj garaz...
Přečteno 18 895×
Přečteno 17 891×
Přečteno 15 470×
Přečteno 15 385×
Přečteno 14 705×