Odpovídáte na názor ke článku Apple iPad - mediální šílenství.
16: tak to by si sa mal hanbit. vies ake nasledky by to malo, keby kazdy zacal pouzivat otvoreny SW? Vsak to by bola uplna tragedia pre jednu nemenovanu spolocnost. A to hadam nechceme :)
Přečteno 18 892×
Přečteno 17 887×
Přečteno 15 469×
Přečteno 15 383×
Přečteno 14 704×