Odpovídáte na názor ke článku Apple iPad - mediální šílenství.
2. 2. 2010 1:57
ono to nema USB port? takze alebo zle citam, alebo je to totalna somarina...
Přečteno 18 899×
Přečteno 17 894×
Přečteno 15 474×
Přečteno 15 388×
Přečteno 14 708×