Odpovídáte na názor ke článku Apple a nesvobodné systémy. Je to před nebo už za hranicí.
good post...oh coo, this information is really useful and definately is comment worthy! hehe. I’ll see if I can try to use some of this information for my own blog. Thanks!
Přečteno 18 884×
Přečteno 17 873×
Přečteno 15 457×
Přečteno 15 364×
Přečteno 14 691×