Odpovídáte na názor ke článku Apple a nesvobodné systémy. Je to před nebo už za hranicí.
Americké právo neznám, ale toto mi přijde na hranici. V době, kdy na Windows musí být komunistické okno výběr prohlížeče a snad ani jedna neprodaná licence Windows N, která musí být bez přehrávače mediálního obsahu.
Dear Leader má také plné právo. Jestli je to dobře nebo špatně neříkám, to ať si posoudí vývojáři.
Přečteno 18 884×
Přečteno 17 873×
Přečteno 15 457×
Přečteno 15 364×
Přečteno 14 691×