Odpovídáte na názor ke článku Machrujeme po česku.
[38] Ale plastové čočky o velikosti půlky lentilky z dnešních kompaktů to nebyly také. To, že tzv. zoomoval nohama mu dalo možnost obejít se bez spousty prvků snižujících kvalitu obrazu. A taky byl trpělivý, uměl si počkat, což už dneska taky nějak nejde.
A ať už diskutuje třeba malíř s malířem, kvalita objektivů je měřitelná a jsou na výsledky testů. Takže diskutovat můžou, ale nemůžou zpochybnit, že jednoduché velké skleněné čočky (soustavy) jsou lepší než složité plastové systémy, které umí rychle zoomovat (což by Sudek asi neuběhal).
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 55 071×
Přečteno 44 471×
Přečteno 39 305×
Přečteno 27 489×
Přečteno 27 389×