Hlavní navigace

Tak si jen odjedu na dovolenou...

16. 6. 2008 11:38 Svatopluk Vít

… a vrátím se v neděli. Protože týden je docela dlouhá doba, je jasné, že mne v mailu čeká několik desítek nepřečtených zpráv, na oblíbeých serverech se válí spousta zajímavých článků a byl vyhlášen COS 2008.

Jen tak  se na root.cz podívám, protože jsem tam soutěžil v kategorii projektu s Joomlaporátlem, ale neměl jsem žádný žhavý telefon od kolegy, který se akce účastnil osobně, což znamenalo, že jsme se nějak dobře neumístili. Hmm, procházím to procházím a naráz zjišťuji, že mé jméno ve výsledcích figuruje celkem třikrát. Nejdříve jako osobnost a to na 5. místě v hodnocení odborné poroty společně s Ivanem Bíbrem (ó, jak si toho vážím).

Větší šok mne čeká při čtení výsledků blogů. Děkuji všem čtenářům blogu, že hlasovali a také děkuji odborné porotě, která můj blog také považuje za zajímavý. Pro mne je to signál, že to asi má smysl si zápisník vést, když v něm najdou inspiraci i jiní lidé. Děkuji za přízeň a neskromný cíl zůstává dál – psát zajímavě, aby vám stálo za to, pro mne v anketě hlasovat i příští rok. Prostě mne to už snad konečně přesvědčilo, že i mé soukromé projekty za něco stojí, že to se dokážu prosadit i sám a ne jen jako součást nějaké větší skupiny (třeba linuxového časopisu LinuxExpres).

Pokud máte zájem o nějaké téma, o kterém jsem již psal a o kterém byste si chtěli přečíst něco více – sem s ním, zkusím to zpracovat.

Váš Svaťas

Sdílet