Odpovídáte na názor ke článku Stav diskutérstva v Česku.
jeste k "Cesi" - rekl bych ze je to dane tim, ze je tu spousta adminu nebo programatoru a ti jsou proste zvykli psat na anglicke klavesnici ... ono pouzivat ceskou klavesnici v konzoli neni zadny med ;)
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 544×
Přečteno 48 472×
Přečteno 41 721×
Přečteno 30 731×
Přečteno 30 392×