Odpovídáte na názor ke článku Priority běžného uživatele.
Souhlasim s tim, ze neustale zmeny vzhledu nebo ovladani jsou na nic, ale za co by potom programatori a firmy brali penize? Musi to tak delat, musi skubat lamy, aby meli penize.
Je to krute, ale tem lidem uz ujel vlak. Bylo by fakt dobre ty lidi naucit jak funguje operacni system.
Kam ten svet speje...
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 488×
Přečteno 48 451×
Přečteno 41 708×
Přečteno 30 607×
Přečteno 30 266×