Odpovídáte na názor ke článku OpenAIM aneb ICQ vrací úder.
Nevím, jestli je to dobrá zpráva.
Doteď mohl provozovatele alternativních klientů leda tak odříznout. Nyní je zažaluje za neimplementování reklamy dle licenčních podmínek.
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 488×
Přečteno 48 453×
Přečteno 41 709×
Přečteno 30 614×
Přečteno 30 272×