Odpovídáte na názor ke článku Grafici se houfně přesunou k Linuxu!.
[80] D.A.Tiger
Jaké konkrétní debility? Zatím tu blijete jen vy. Vaše "fakta" jsou silně subjektivním hodnocením, které je navíc zjevně zcela menšinové (to jsou ty vaše stovky uživatelů). Reprezentativní je třeba procento grafiků, kteří nahradili drahý Photoshop za Gimp zdarma. A fakt, že amatéři typicky raději kradou SW, než by používali ten zdarma, o kvalitě SW zdarma vypovídá až dost.
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 416×
Přečteno 48 417×
Přečteno 41 696×
Přečteno 30 447×
Přečteno 30 104×