Odpovídáte na názor ke článku Grafici se houfně přesunou k Linuxu!.
GIMP ma jednu velikou nevyhodu... a to, ze nepodporuje CMYK... takze je pro mne naprosto nepouzitelny
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 488×
Přečteno 48 449×
Přečteno 41 707×
Přečteno 30 594×
Přečteno 30 255×