Odpovídáte na názor ke článku Animování pro neznalé.
[4] Osobně nemám problém s vytvořením té prezentace jako takové, to je problém nejmenší. Ale chci něco takového, že vytvořím postavičku, která přejde z jedné strany na druhou. Animovat to okénko po okénku je nesmysl. To by mohl správný animační program zvládnout sám. Vím klasická animace takhle nevzniká...
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 416×
Přečteno 48 417×
Přečteno 41 696×
Přečteno 30 446×
Přečteno 30 103×