Hlavní navigace

Akce na LinuxMarketu

13. 3. 2014 9:36 Marek Pszczolka

Vážení příznivci Linuxu, vážení zákazníci LinuxMarketu,

připravili jsme pro Vás na našem LinuxMarketu celoroční Akci „Distribuce měsíce“, která bude probíhat v měsíčních cyklech vždy od 13. v měsíci do 13. v měsíci příštím. První měsíc je ve znamení openSUSE. To znamená, že celý měsíc ode dneška až do 13. dubna 2014 je sleva na výrobky s logem distribuce openSUSE.

Další měsíce budou pak ve znamení Fedory, Ubuntu, Arch Linuxu, Linux Mintu atd.

S přátelským pozdravem

Marek „Marp“ Pszczolka, zakladatel a správce eshopu LinuxMarket

Sdílet

 • 14. 3. 2014 10:10

  kozec (neregistrovaný)

  Zdravim,

  dost ma prekvapilo, ze ten "Moderni linuxovy e-shop" nepodporuje platbu kartou, paypalom ani nicim podobnym. Bankovy prevod do ciech by ma stal 5x tolko, ako objednane hrnceky a z predstavy, jak sa budem trepat po dobierku mi tiez nieje 2x veselo :(

 • 14. 3. 2014 11:05

  marp (neregistrovaný)

  Zdravím,

  karty, platební brány i PayPal se chystají - není to tak jednoduché, jak se zdá na první pohled. Netuším, jaké jsou bankovní poplatky ze Slovenska přes FIO banku, ale normálně to zákazníci ze Slovenska používají. Nechce se mi moc věřit tomu, že za platbu třeba 20€ máte poplatek ve vaší bance 100€ - to mi přijde neskutečné. V ČR je poplatek za platbu do zahraničí u FIO přes internetbanking např. 50,-Kč.

  Ještě bych chtěl dodat, že integrace třeba GoPay nebo PayPal sebou nese zvýšení nákladů na jednotlivé platby, které my jako klienti bychom platili uvedeným společnostem, tj. procenta za každé platby + jednorázový poplatek za platbu, což je třeba u PayPal 3,4%+10,-Kč - a tohle bychom museli promítnout do cen výrobků a my moc cenama hýbat nechceme, už jsme byli nuceni navýšit řádově o koruny poštovné, jelikož od ledna 2014 Česká pošta zvedla ceny.