Odpovídáte na názor ke článku Variabilita tabletů s Androidem.
,,Windows není vůbec optimální pro zařízení s pomalejšími procesory, menší pamětí ani displejem o velikosti deseti palců.,,
I kdybych souhlasil s pomalejšimi procesory a menší ram. (Což nesouhlasím neb na atomu a 1giga ram windle běželi super. Aplikace už zas tak ne.) Tak s 10 palcú displejem není žádný problém.
Navíc instalace Linuxu je narozdíl od ARM tabletú ve většině případú trivialní. Boužel většinou tedy jen 32 verze.
Jan Kulhánek pracuje jako psycholog a psychoterapeut, prací s počítači si přivydělával hlavně při studijích. Do světa Linuxu začal více pronikat asi před třemi lety (2007), kdy si nainstaloval Ubuntu jako druhý systém. U této distribuce už zůstal i když rád experimentuje a občas zkouší různé novinky. Je „běžný“ uživatel desktopu, od kterého chce, aby byl user-friendly pro každodenní použití. Občas si skládá muziku, dělá trochu grafiku hlavně pro různé webové projektíky, stříhá video. Počítače jsou dlouhodobým koníčkem.
Přečteno 32 108×
Přečteno 29 218×
Přečteno 29 175×
Přečteno 27 185×
Přečteno 25 551×