Odpovídáte na názor ke článku Swapování do RAM s zcache.
V 2.6.38 bol v jadre iba zram, ktory vedel komprimovat iba swap (diskovu cache nie).
"Takže při sekvenčním čtení velkého souboru (řádově většího, než RAM) to bude dělat co? Zbytečně vytěžovat procesor kompresí něčeho, co se pak hned stejně zahodí?"
To iste to robilo aj doteraz (pokial bola volna pamat), akurat bez komprimacie...
Tomáš je autorem několika více či méně známých projektů jak z oblasti operačních systémů, tak internetu. V současnosti samozvaný expert na Linux, Bash, PHP a MySQL.
Přečteno 41 621×
Přečteno 26 697×
Přečteno 21 686×
Přečteno 20 371×
Přečteno 14 958×