Odpovídáte na názor ke článku Swapování do RAM s zcache.
Mam pocit, ze je to v jadre od verzie 2.6.33 len sa to povodne volalo ramzswap ;)
Tomáš je autorem několika více či méně známých projektů jak z oblasti operačních systémů, tak internetu. V současnosti samozvaný expert na Linux, Bash, PHP a MySQL.
Přečteno 41 621×
Přečteno 26 697×
Přečteno 21 686×
Přečteno 20 371×
Přečteno 14 958×