Odpovídáte na názor ke článku Upozornění pro slovenské uživatele redakčního systému Joomla!.
rejpale! kedy uz napis konecne nejaku pozitivnu, pripadne konstruktivnu kritiku? vsetky tvoje blogposty su nadavanim na "nieco"
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 488×
Přečteno 48 450×
Přečteno 41 708×
Přečteno 30 602×
Přečteno 30 261×