Odpovídáte na názor ke článku Proč nechci, aby byl svobodný software všude.
Osobne bych uvital vic kdyby vsichni pouzivali ruzne variany svobodneho OS nez M$ produkty. Kdyz nekdo obhajuje Windows, musi si taky uvedomit kolik za ne plati statni (verejne) organizace z verejnych penez. Nemam nic proti tomu kdyz si soukroma firma zbytecne nakoupi milion licenci windows, ale stve me kdyz se to dela za verejne penize.
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 523×
Přečteno 48 466×
Přečteno 41 716×
Přečteno 30 679×
Přečteno 30 340×