Odpovídáte na názor ke článku Otřepané fráze ve vztahu k software.
Článek hezký, to jo, ale trošku už mi vadí fráze "... stačí linux", zvlášť od profesionálů. Spíš by se dalo říci "stačí windows", ne? ;)
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 533×
Přečteno 48 468×
Přečteno 41 718×
Přečteno 30 714×
Přečteno 30 375×