Odpovídáte na názor ke článku Dva uživatelské příběhy.
ja mam vetsinou tu zkusenost, ze se o svob. sw moc rozpovidam a ta kupa informaci je po 10min odradi s tim, ze to je komplikovane, ze toho je moc a ze to vlastne ani nepotrebuji vedet. nakonec vzdy skonci s tim, ze potrebuji jen klikat a mit ty internety a explorery.
zaver: klikaci nechteji psat a znat nic jineho nez klik, tak pouzivaji krabicova reseni a ja se jim snazim vyhybat ;-)
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 511×
Přečteno 48 459×
Přečteno 41 714×
Přečteno 30 637×
Přečteno 30 297×