Odpovídáte na názor ke článku ...a Total Commander používáte?.
[55]
Ano, já si myslým, že tvrzení že "TC je nejlepší" je z dobrých 95% setrvačnost a zbytek jen to, že je nejznámější. Přesně toto kritizuji.
Jinak, doby kdy TC nabýzel víc než ostatní, nebo dokonce byl jediný, jsou sakra dávno, nemyslíte?
Profesionální ajťák pracující pro korporát (narozen 1974). V soukromí však rád prosazuji svobodný software. Snažím se mít přehled o technologiích a trendech. Zastávám názor, že pokud chci něco kritizovat, musím s tím mít nějakou zkušenost. Jsem hrdý manžel, otec dvou dcer a opečovávatel kočky plemene Britská modrá krátkosrstá. Mám rád hudbu, knihy a kulturu obecně. V některých věcech však jdu proti proudu – používám Linux (konkrétně ZorinOS), svobodný software (LibreOffice, GIMP, Inkscape či Joomlu!) a jezdím v hybridním japonském autě.
Přečteno 59 533×
Přečteno 48 468×
Přečteno 41 718×
Přečteno 30 715×
Přečteno 30 376×