Odpovídáte na názor ke článku Zachytávání kurzoru ve vmwaru.
S tim nesouhlasim, tohle neni issue distribuce ale driveru. Proc asi v driveru jsou (zastarale) fdi rules pro HAL? ze stejneho duvodu tam ocekavam udev rules.
Tomáš je autorem několika více či méně známých projektů jak z oblasti operačních systémů, tak internetu. V současnosti samozvaný expert na Linux, Bash, PHP a MySQL.
Přečteno 41 713×
Přečteno 26 704×
Přečteno 21 689×
Přečteno 20 396×
Přečteno 14 963×