Odpovídáte na názor ke článku Grafický spouštěč aplikací pro X11 pod 25KB.
moc jsem ten kód nezkoumal, ale po kompilaci to s -n nepadá, ale vypadá to úplně stejně jako bez -n :-).
Omalovánky zvané Compiz + emerald rostou díky přátelské bandě francouzských pošuků tady:
deb http://download.tuxfamily.org/compiz/debian stretch main
Tomáš je autorem několika více či méně známých projektů jak z oblasti operačních systémů, tak internetu. V současnosti samozvaný expert na Linux, Bash, PHP a MySQL.
Přečteno 41 514×
Přečteno 26 686×
Přečteno 21 677×
Přečteno 20 363×
Přečteno 14 948×