• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  jelinek  »  Google Translate a jeho využití  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Google Translate a jeho využití.

    • 12. 2. 2008 19:38

      Aspa (neregistrovaný)

      Google translator je dobry i jako proxy :>

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    jelinek

    Nejčtenější články autora

    1. News Corp a Yahoo!, proč ne...

      Přečteno 18 867×

    2. Metodika ITIL: vstříc lepším zítřkům

      Přečteno 18 186×

    3. Nasazení ITILu

      Přečteno 16 516×

    4. O (ne)existenci Webu 2.0

      Přečteno 14 873×

    5. Pozor u mailů na automatické odpovědi

      Přečteno 11 027×

    Poslední názory

    • \ editace minulosti je
      ke článku Google Earth: možná jedna z budoucích velkých Bomb
    • \ financni ustav za nic nemuze a prijit muze jakkoliv duverny mail
      ke článku 8 phishes crop
    • \ Nereagovala jsem na tento typ mailu
      ke článku 8 phishes crop
    • \ KAzdej normalni autoresponse systemy si hlidaji kolik odpovedi na
      ke článku Pozor u mailů na automatické odpovědi
    • \ ja fakt nevim proc se jeste neprosadily digitalni podpisty emailu
      ke článku 8 phishes crop

    Témata

    • Bezpečnost
    • Byznys
    • Elektronická pošta
    • Internet
    • Ostatní
    • Software
    • Vývoj
    • WWW
    Všechny témata