Odpovídáte na názor ke článku Změnila se doba, změnilla....
Chápu, že názor je subjektivní. Jen bych se chtěl mimo mísu vyjádřit k tomu topůrku z umělé hmoty. Mám velmi dobré zkušenosti se značkou F.... Zatím se mi nepodařilo i přes značnou "snahu" topůrko z plastu rozbít. Co se týče břitu tak taky maximální spokojenost.
Podobně jako tato analogie to funguje i ve světě os. Je z čeho vybírat a existuje mnoho kvalitních a stabilních řešení. Je na každém jakou cestu zvolí.
Přečteno 43 912×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×