Odpovídáte na názor ke článku WoW: bot nám spotřebovává zdroje.
28. 3. 2008 14:00
[16] diky. pak tedy neni co resit.
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 954×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 880×
Přečteno 16 780×