Odpovídáte na názor ke článku WoW: bot nám spotřebovává zdroje.
[16] Jen je jaksi problem, ze EULA je podrizena zakonum zeme v ktere hrajete ;-) A konkretne u nas je bod 4.B. neplatny, protoze mate zakonem dovoleno zkoumat a modifikovat programy na ktere mate licenci :-)
Přečteno 43 956×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 880×
Přečteno 16 780×