Odpovídáte na názor ke článku Warez na kolejích, kdy tohle skončí?.
ad SW
Pokud ukradnu SW a neco se v nem naucim, tak si opravdu zvednu cenu na trhu prace. Poskodil jsem tim ale vyrobce toho SW?
(Necetl jsem vsechny prispevky, tak doufam, ze to nekdo nekde...)
Přečteno 43 989×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×