Odpovídáte na názor ke článku Warez na kolejích, kdy tohle skončí?.
[37]: není to za rozumnou cenu, protože po tobě chtějí stáhnout program kinomania-setup.exe a kvůli němu si musíš koupit a instalovat Windows.
Kdyby místo toho dávali rovnou AVIčka, tak bych to klidně používal.
Přečteno 43 945×
Přečteno 23 095×
Přečteno 19 013×
Přečteno 17 878×
Přečteno 16 779×