Odpovídáte na názor ke článku Warez na kolejích, kdy tohle skončí?.
Jistě by to bylo mezi uživateli úspěšné a velmi populární. Nicméně to není možné a to z důvodu financí. Distribuční firmy by na tom začali težce prodělávat. Proč kupovat nějaké DVD za několik set, když se na to člověk může za pár pětek podívat na internetu? Myslím, že tahle myšlenka by se jim určitě nelíbila i když je více než dobrá. :-)
Přečteno 43 989×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×