Odpovídáte na názor ke článku Warez na kolejích, kdy tohle skončí?.
[5]: "Přehlížíte to nejdůležitější. Tím je právo autora (SW, hudby, knihy, filmu) k určení podmínek zacházení s jeho dílem."
Ty si myslíš, že autor má nějaké právo? Autor (ať už software, hudby nebo knihy) podepíše smlouvu, že se všech práv vzdává a že s dílem může libovolně nakládat distribuční společnost.
Byly i případy, kdy si samotná kapela nemohla na internetu distribuovat svoje písničky --- protože smlouva.
Přečteno 43 996×
Přečteno 23 100×
Přečteno 19 016×
Přečteno 17 884×
Přečteno 16 782×