Odpovídáte na názor ke článku Warez na kolejích, kdy tohle skončí?.
Add software: Podle mě není důležité se učit nějaký konkrétní software, protože se v té či oné firmě používá. Je důležité se naučit principy a metodiky daného oboru (třeba na alternativním Open Source nástroji) a přeučit se na proprietální variantu je už pak otázka dnů či týdnů (které stejně strávíte zaškolením na praktiky v dané firmě).
Přečteno 43 897×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 773×