Odpovídáte na názor ke článku Uživatelské uspořádání KDE panelu.
ono je to tazke ... najst *najlepsi* layout panelu :-) napriklad ja by som bez hodiniek neprezil ani sekundu ...
Přečteno 43 912×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×