Odpovídáte na názor ke článku Uživatelské uspořádání KDE panelu.
ono je to tazke ... najst *najlepsi* layout panelu :-) napriklad ja by som bez hodiniek neprezil ani sekundu ...
Přečteno 43 954×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 880×
Přečteno 16 780×