Odpovídáte na názor ke článku Trochu nadhledu nad budoucností Linuxu.
3. 8. 2012 0:39
QNX zije, ne? Aspon ctyrka.
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 930×
Přečteno 23 093×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 877×
Přečteno 16 774×