Odpovídáte na názor ke článku Trochu nadhledu nad budoucností Linuxu.
[17] Souhlas
[16] K těm "matlátkům" připojíte klávesnici, a máte běžný notebook. Nevidím důvod, proč by se s takovým zařízením nedalo dělat cokoliv, co se dnes na notebooku. Včetně vývoje SW, strojařiny a vědecké práce. BTW v CERNu se používá mimo jiné MS-DOS, stejně jako se používal v raketoplánech :)
http://www6.pcmag.com/media/images/349125-microsoft-surface-tablets.jpg?thumb=y
Přečteno 43 932×
Přečteno 23 093×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 877×
Přečteno 16 774×