Odpovídáte na názor ke článku Tribler - decentralizovaný bittorrent klient.
[5] Tak, tak. Tipujem, ze ma nejaky vseobecny desktop [gnome/kde/xfce/...] a nevie, ze staci kliknut na ikonku siete a skusit disable/enable...
Přečteno 43 906×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 773×