Odpovídáte na názor ke článku Reklama na prohlížeč Google Chrome v TV.
29. 4. 2011 15:02
podľa mňa je celkom fajn
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 928×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×