Odpovídáte na názor ke článku Reklama na prohlížeč Google Chrome v TV.
12, 13: alebo takému človeku povie ajťák: videl/a si tú reklamu? to s tým chrome? je to dobrá vec, lepšie ako to čo máš teraz, skús si to.
Přečteno 43 908×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 773×