Odpovídáte na názor ke článku Protest proti jednání českého ministerstva.
hm, tohle je fakt fanatismus.
...'je doporuceno'... blaboly. kym? kdo je ta autorita? proc je doporuceno zrovna firefox, ne treba Konqi, SM, Opera?
proc ucit nezamestnane OpenOffice? tim zase budes za statni penize podporovat Novell nebo Redhat, protoze ty vedomosti stejne pujdou na firemni trh. a to, ze zamestnavatele chteji Word a Excel je proste fakt.
v odstavci o Outlooku staci zamenit 'Outlook' za 'Firefox' a ten odstavec bude stejne pravdivy, to jsme si moc nepomohli :) podobne chyby jsou i tam, jen nikomu moc nestoji za to, aby na ne udelal skutecne skodlivy exploit.
ten dopis vazne nevyzniva moc objektivne a proto imho moc nepomuze (don't rant - nobody will listen)
Přečteno 43 956×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 880×
Přečteno 16 780×