Odpovídáte na názor ke článku Protest proti jednání českého ministerstva.
Na všech školách kde učím (a správcuji) se žáčci učí pracovat s kancelářskými programy.
Účí se základy typografie a využívání běžných součástí kancelářských balíků.
K tomu využíváme OpenOffice.
Za 4 roky si nikdo nestěžoval, ba naopak. Tedy stěžovala si pouze účetní jedné školy, protože jí z ministerstva, od lidí jejichž valnou čás skutečné pracovní doby je práce s kancelářskými programy, chodili tak hrůzně formátované dokumenty z MS office, že si s nimi OpenOffice neporadilo.
Myslím, že firmám, které v MS office nevyužívají některé feature, které OO nemá (což je tak 90% firem) brání v používání OO pouze neznalost a místy i tupohlavost.
Přečteno 43 947×
Přečteno 23 095×
Přečteno 19 013×
Přečteno 17 878×
Přečteno 16 779×