Odpovídáte na názor ke článku Protest proti jednání českého ministerstva.
Pochybuji, ze nekdo na tom ministerstvu vubec vi, o cem se v tomto otevrenem dopise pise. Pro ty je dulezite pouze a jedine to, kolik jim to muze hodit na provizich a ruznych pozornostech. V tomto oboru samozrejme MS nema konkurenci. Coz o to. MS se chova vicemene prirozene. To, ze takto si delat reklamu u nas prochazi, to je skandalni. Ale jsme v Cechach. Neni to o moc lepsi jinde, tezko cekat u nas nejaky zazrak.
Přečteno 43 912×
Přečteno 23 092×
Přečteno 19 012×
Přečteno 17 876×
Přečteno 16 774×