Odpovídáte na názor ke článku Protest proti jednání českého ministerstva.
5. 2. 2007 14:32
Spíš asi Outlook expres nebo webové rozhraní. Velký outlook by byl asi moc složitý.....
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 973×
Přečteno 23 098×
Přečteno 19 015×
Přečteno 17 883×
Přečteno 16 781×