Odpovídáte na názor ke článku Omluva za občasné bulvární titulky.
Mně jsou USA úplně ukradené, stejně jako Madagaskar, Island, Kongo nebo třeba Belize. Problém je v tom, že teď se POUZE z USA dělá jakýsi třídní nepřítel (poznámka: všimněte si, že já zde vůbec neprezentuji svůjj názor na USA).
Přečteno 43 951×
Přečteno 23 097×
Přečteno 19 014×
Přečteno 17 879×
Přečteno 16 780×