Odpovídáte na názor ke článku Linuxová distribuce Lubuntu – opravdové odlehčení .
25. 2. 2011 22:38
Proč Lununu? Stačí si natáhnout LXDE místo XFce...
…co se nehodí jako zprávička ani jako článek a zaujalo mě to
root.cz/autori/pavel-chalupa
kregion.cz
Přečteno 43 896×
Přečteno 23 090×
Přečteno 19 011×
Přečteno 17 875×
Přečteno 16 772×